Firmy partnerzy – warmińsko – mazurskie i mazowieckie

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień – Prywatne leczenie osób uzależnionych od alkoholu i hazardu. W OTU leczeni są pacjenci uzależnieni od alkoholu, hazardu a także uzależnień behawioralnych. W ośrodku stosowany jest autorski program terapeutyczny, dzięki któremu wielu pacjentów po zakończonej terapii powraca do normalnego życia.

Adres:Stare Juchy ul. Mazurska 33 19-330

Telefon: 87 619 93 26

Adres strony internetowej: http://otu.pl

Adres email: otu@otu.pl

Refundacja NFZ: tak

Rodzaj terapii: indywidualna i grupowa

Leczone uzależnienia: alkoholizm i hazard

Seksuolog Wrocław – Lekarz terapeuta od zaburzeń seksuologicznych we Wrocławiu. , seksuolog kliniczny, psychoterapeuta, terapia par, poradnictwo i terapia seksuologiczna, trudności w relacjach, depresja, lęki, stres, samoocena. Seksualność jest jednym z ważniejszych obszarów funkcjonowania człowieka, a trudności w tym obszarze są dość powszechne, warto skonsultować się z seksuologiem, gdy pojawiły się u Ciebie. Pierwsza wizyta u seksuologa zazwyczaj obciążona jest dużym stresem, bowiem niełatwo mówić o własnej seksualności, o problemach związanych z seksem czy zaburzeniami funkcji seksualnych. 

Refleksologia Warszawa – Refleksologia to metoda terapeutyczna, która polega na uciskaniu punktów na stopach, odpowiadających konkretnym narządom. Zabieg ten wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej. Według zwolenników tej metody każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Według osób zajmujących się tą metodą poprzez uciskanie tych miejsc za pomocą kciuka i palców, poprawia się krążenie i stymuluje układ nerwowy, w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu. 

Akajak – spływy kajakowe rospuda Największym fenomenem Suwalszczyzny jest to, że cała tworzy swoisty organizm, a jej trzewia – jeziora – połączone są plątaniną wszelkiego rodzaju cieków wodnych. Niemal wszystkie większe jeziora łączy spływ Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha, Szeszupa, Kamionka, Wiatrołuża, Jacznówka albo bezimienna struga. Spływy kajakowe na Suwalszczyźnie oraz zagranicą. Spływy Czarną Hańczą , Rospudą, Mereczanka Szeszupa, Niemen. Kajaki Podlasie i zagranica, Łotwa – Litwa, Spływy kajakowe Gauja.

Hydraulik Ełk – Czy hydraulik to dobry zawod? Zatrudnienie w firmie, wiąże się z zarobkami na poziomie, około 5 tysięcy, co dobitnie świadczy o tym, jak bardzo opłacalna jest ta praca. Czy hydraulika jest trudna?Wykonywanie zawodu hydraulika wiąże się z ciężką pracą fizyczną, często w trudnych warunkach budowlanych, która wymaga dobrej kondycji.

Remonty Warszawa – Nasza firma działa na rynku od kilkunastu lat. Przez ten czas pomogliśmy wykończyć kilkadziesiąt mieszkań i lokalów usługowych naszych Klientów. Wysoką jakość naszych usług potwierdza to, że większość naszych nowych zleceń dostajemy „z polecenia”.

ppoz warszawa – http://instalfire.pl – Świadczymy usługi ppoż, wykonujemy instalacje ppoż i konserwacje nie tylko na terenie woj. Mazowieckie, miasta Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Marki, Pruszków, Otwock ale również na obszarze całego kraju dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw.

noclegi ostrowieckwatery dla firmtanie noclegi dla pracownika czy bardziej komfortowe warunki noclegowe dla całej rodziny – posiadamy kilka lokalizacji obiektów noclegowych w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz pobliskich okolicach.

Ulotki Warszawa – Nasi pracownicy dzięki świetnej znajomości aglomeracji Warszawy i jej okolic skutecznie dotrą do najpilniej strzeżonych osiedli. Hostessy, dzięki odpowiedniej prezencji oraz łatwości prowadzenia rozmowy, zachęcą niejedną osobę do odwiedzenia Państwa firmy.

Firmy partnerzy – warmińsko – mazurskie i mazowieckie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę